event image event image

PTPiREE rozpoczęło organizację XVII-tej edycji Konferencji 

Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’18
20-23 listopada 2018 r., Wisła, Hotel Gołębiewski

Tematami przewodnimi kolejnej edycji Konferencji SIwE będzie cyberbezpieczeństwo, zwłaszcza w kontekście RODO, oraz systemy łączności.

W najbliższych dniach opublikujemy zarys programu konferencji oraz formularz zgłoszeniowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.


SIwE'17

Serecznie dziękujemy za Państwa udział w XVI-tej edycji Konferencji Systemy Informatyczne w Eneregtyce SIwE'17, która odbyła się w dniach 21-24.11.2017 r. w Wiśle.

Przewodnim tematem XVI Konferencji SIwE'17 było bezpieczeństwo sieci energetycznej w kontekście ogromnego jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną, RODO oraz regulacja jakościowa. Patronat Honorowy nad Konferencją objęli: Ministerstwo Energii oraz Prezes Urzędu Regulacji Energetyki. Sponsorami tegorocznej edycji były firmy: COMP SA oraz HUAWEI. W Konferencji wzięło udział 576 Uczestników (w tym ponad 240 reprezentujących energetykę zawodową: OSD i OSP), wygłoszono 41 referatów, przygotowano 28 stoisk promocyjnych.

W zakładce "Pliki do pobrania" publikujemy:

  • program konferencji
  • materiały konferencyjne
  • zdjęcia z konferencji
  • prezentacje w postaci plików w formacie pdf

Jeszcze raz dziękując za tak liczny Państwa udział w Konferencji serdecznie zapraszamy na jej XVII-tą edycję, która odbędzie się w dniach 20-23 listopada 2018 r.